İnşaat sektöründe yılların verdiği eşsiz tecrübemizle farklı projelere imzamızı güvenle eş anlamlı olarak attık. Her projemizde bir önceki projeden daha azimli ve daha çok tecrübe kazanmış olarak kararlı çalışmaktayız. Türkiyede ve dünyada hayata geçirdiğimiz fabrika ve sanayi tesislerinin inşaasında önemli rol oynayan firmamız çözüm ortağı olarak yer almıştır.

Bununla beraber otoyol, viyadük ve köprü inşaalarında büyük partner olarak bir çok firmanın içinde bulunduğu konsorsiyumlarda yer almıştır. AVM, iş merkezleri, liman, marina gibi tesislerin yapımında da sektörün vazgeçilmez lokomotifidir.Büyük tesis projelerinden kazandığı tecrübelerini konut projelerine de aktararak, yeni yaşam alanlarına Bros Yapı Danışmanlık imzasını atıyoruz. Tüm projelerimiz firmamız mühendislerinin titiz kontrolü ile izlenmektedir.

Bros Yapı Danışmanlık olarak, doğayı ve çevreyi korumayı, dünyamıza duyarlılıkla yaklaşmayı kendimize görev ediniyoruz. Kendi işyerimizden başlayarak bu konuda herkesi bilinçlendirmek üzerinde hassasiyetle duruyoruz. Tüm ilişkilerimizde duyarlı davranırız. İş ahlakı ve güvene dayalı ortamlar yaratırız.

< Geri Dön
BİZİ TAKİP EDİN