1988 yılında Gaziantepte doğdu. İlk ve ortaöğretimini Gaziantepte tamamladı.

Lise eğitimi süresince resim, heykel, müzik gibi sanat dallarına olan ilgisi lisans eğitimini güzel sanatlara yönelimini sağladı. Lise eğitimi sırasında resim sanatına olan yönelimi ile Eskişehir Anadolu Üniversitesi İç Mimarlık Bölümünü kazandı. Aynı zamanda üniversite seçme sınavıyla Haliç Üniversitesi Mimarlık Bölümünü kazanmasıyla tercihini Mimarlık Bölümünde kullandı. Aile şirketindeki deneyimleri lisans eğitimi boyunca kendisine büyük fayda sağladı. Lisans eğitimini Türkiyenin en iyi akademisyenleriyle proje çalışmaları yaptı. Bu çalışmalar temel tasarım bilgileri ile teknik yapı bilgileri birleştiren bir bilgi birikimi yarattı. Lisans eğitimi devam ederken farklı mimarlık ofislerinde tecrübe kazandı.

2011 yılında Haliç Üniversitesinde mezun olduktan sonra kurumsal çalışma hayatına atıldı. LarusLoft ve ManzaraAdalar Projesinde Şantiye Şefi yardımcılığı görevini 2 yıl yerine getirdikten sonra NurolLife Projesinde 4 yıl süren Kalite-Kontrol Şefliği görevini yerine getirdi. 4 yıl boyunca edindiği tüm deneyimlerini kaleme alarak ''Şantiye Günlüğüm'' adında bir kitap yayınladı. Tasarım bilgisini güçlendirmek için bilgisayar destekli tasarım ve grafik programlarında uzmanlaşmıştı. 2017 yılında Ekonomi alanında Yüksek Lisansını tamamladı.

2017 yılında kurumsal çalışma hayatını sonlandırarak yeni bir girişim olan Bros Design&Build&Consultancy ortaklığına katıldı.

BİZİ TAKİP EDİN